1/7
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 0
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 1
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 2
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 3
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 4
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 5
İşCep - Mobil Bankacılık screenshot 6
İşCep - Mobil Bankacılık Icon

İşCep - Mobil Bankacılık

Türkiye İş Bankası A.Ş.
Güvenli Uygulama
72Kİndirme
49.5MBBoyut
5.1+
Android sürümü
5.15.0(23-09-2022)Sürüm
4.4
(7 İncelemeler)
Detaylar
İncelemeler
Sürümler
Bilgi
1/7

açıklaması İşCep - Mobil Bankacılık

Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması İşCep’e hoş geldiniz!


Henüz İş Bankası müşterisi değilseniz, “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneği ile adresinizde ziyaret edilerek müşteri olabilirsiniz.


Zengin işlem seçeneği bulunan İşCep’le; kredi, kredi kartı, para transferi, birikim ve yatırım gibi ihtiyaç duyacağınız bankacılık işlemlerini hızlı, güvenli ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Tüm işlemler için ihtiyaç duyacağınız müşteri şifrenizi belirlemek de çok kolay! İşCep’in giriş sayfasında yer alan “Yeni Şifre Alın” seçeneği ile müşteri şifrenizi kolayca belirleyebilirsiniz.


Kişisel finansal yönetiminizi daha iyi yapabilmek amacı ile kategorize edilmiş işlem hareketlerinizi günlük/aylık olarak takip edip, işlemlerinizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.


Yeni kişisel asistanınız Maxi, şimdi İşCep’te! Maxi ile bankacılık işlemlerinizi ister konuşarak ister yazışarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


İşCep Mobil Borsa ile borsa anlık fiyat verilerini görüntüleyebilir, hisse senedi ve varant işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Ticari müşterimiz iseniz; TL, Döviz Spot, Borçlu Cari Hesap, ticari ek hesap ve taksitli kredilerinizin detaylarını anında görüntüleyebilir, ticari kredilerinizin geri ödemesini yapabilirsiniz. Çek-Senet İşlemleri menüsünden tahsile ve teminata verilen çeklerinizi ve senetlerinizi takip edebilir, blokeli işlemler de dahil tüm POS hareketlerinizi izleyebilir, POS mali koşul bilgilerinizi görüntüleyebilir, Şirket Kredi Kartınız üzerinden Taksitli Nakit Avans veya Nakit Avans işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Gerçek kişi tacir müşterimiz iseniz Anında Ticari Kredi başvurusu yapabilir, şubeye gitmeden ticari kredi ihtiyaçlarını anında karşılayabilirsiniz.


Görüş ve önerileriniz için isbank.com.tr’deki “Bize Ulaşın” sayfasından veya İşCep sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz.


Welcome to Turkey's first mobile banking application, İşCep!


İşCep offers many new and innovative features that you can easily and quickly perform banking transactions whenever you need; such as credit card, loan applications, money transfers, savings and investment operations.


You can quickly define new customer PIN by “New PIN” option on landing page of İşCep.


In order to make your personal financial management better, you can follow your daily /monthly transactions and examine your transactions in more detail.


İşCep Mobil Borsa offers you to carry out stock exchange transactions by monitoring real time prices, depth and volume information on Istanbul Stock Exchange.


As a commercial client, you can easily access details of your commercial loans and make your repayments instantly. You can also enjoy the benefit of managing a wide variety of transactions simultaneously, all in one tool, İşCep, from viewing your cheques & promissory notes, to monitoring the volume of your merchant transactions, and withdrawing cash advance from your Business Credit Card.


Furthermore, our tradesman clients can also apply for an instant cash loan, and easily access the funds without visiting a branch.*


*Approval subject to Bank's sole discretion.


For your comments and suggestions, you can contact us through “Contact Us ”page on isbank.com.tr or İşCep social media accounts.


İşCep - Mobil Bankacılık - Version 5.15.0

(23-09-2022)
Diğer sürümler
Yenilikler neşCep'te bu sürüm ile; Gerçek kişi tacir müşterilerimizin kullandığı Anında Ticari Kredi ürününün hayat sigortalı olarak kullanılması sağlanmıştır. Ekran iyileştirmeleri yapılmıştır.
uygulamasına benzer uygulamalar
You may also like...

There are no reviews or ratings yet! To leave the first one please install Aptoide.

-
7 Reviews
5
4
3
2
1
İyi Uygulama GarantiliBu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

İşCep - Mobil Bankacılık - APK Bilgisi

APK sürümü: 5.15.0Paket: com.pozitron.iscep
Android uyumluluğu: 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici:Türkiye İş Bankası A.Ş.Gizlilik Politikası:http://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz/Sayfalar/gizlilik-politikamiz.aspxİzinler:48
Ad: İşCep - Mobil BankacılıkBoyut: 49.5 MBİndirme: 34KSürüm : 5.15.0Yayın Tarihi: 2022-09-23 23:09:51Min Ekran: SMALLDesteklenen CPU:
Paket kimliği: com.pozitron.iscepSHA1 İmzası: 89:C9:7F:91:FE:5F:4D:67:C6:37:5A:92:97:16:B6:15:5B:EF:1B:99Geliştirici (CN): POZITRONKurum (O): POZITRONYerel (L): ISTANBULÜlke (C): TREyalet/Şehir (ST): ISTANBUL